HOŞGELDİNİZ

MERHABA, BURDAYIM…

Hepimiz bir hikaye yazarız bir varmışla başlayan. Baş kahramanının hep kendimiz olduğu bir hikaye. Kahramanımız güneşli bir güne de uyanabilir, kuyunun dibinde de bulabilir kendisini. Kalemi nereye sürüklerse. Ben kendi yolumun yorgunuyum, sen de öyle ve yol bitince biter hikaye.


Yağmuru severim, bir limon çiçeğine değip de elime düştüyse damlaları. Bize gökyüzünden muştular getirir yağmur. Toprağı severim, cömert ve hem de âdildir toprak; Almayı da sever, vermeyi de. Dilsiz kullarını severim yaratıcının. Onların dile geleceği güne inancım tamdır. Kendim de dahil insanları pek sevmem. Özünden ve gayesinden uzaklaştıkça çirkinleşir insan.


YAZIYORUM;

Hep elimde bir kağıt kalem, evimin her yerinde vaktizamanında yazılmış yazılar, şiirler, sızlanmalar, not defterleri. Şimdi hepsini burada derlemeye çalışacağım. Ve tabi çektiğim fotoğraflar, sevdiğim müzikler ve daha ne yapabilirim düşüncesiyle şenlenecek buralar 🙂

“Kimseyle hiçbir konuda yarış halinde değilim. Kimseden akıllı, kimseden güzel, kimseden iyi olma gibi bir iddiam yok. Kimse için en değilim. Daha değilim. Bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım.”

sabahattin ali

HOŞGELDİNİZ” üzerine 10 yorum

  1. Her CÜmle harika olur mu?
    Yolun açık olsun çok güzel şeyler bekliyor bizleri 🤍

  2. O güzel yazıların böyle bir şeyle sonuçlanması gerekiyordu ve oldu inşallah daha güzel yerlere..

  3. Sen aklına koyduğun her şeyi yaparsın. Çünkü senin öyle bir gücün var ve sevvginde varrr. 😂

NE DÜŞÜNÜYORSUN?